+90 543 519 25 00

Mobil Uygulama

andorid-ios

Şirketler, kurumsal mobil uygulamalar da beklentilerini karşılayacak uygulama seçimlerine artık fazlasıyla özen gösteriyor. Mobil sistemlerden yararlanırken, uygulamanın sadece bir mobil uygulama olmaması işlevsel ve yenilikçi bir bakış da getirmesini bekliyorlar. Önümüzdeki yıllarda daha da çok artması beklenen uygulama ve dolayısıyla artan kullanım rakamları, kurumsal firmalar için geleceğin nerede olduğunu işaret ediyor.

İster tüm sistemlerle entegre bir çözüm seçin, ister uygulamanın kendine ait paneli olmasını talep edin; Sinan Cuğ & Limon Tasarım, tam da ihtiyacınıza göre bir mobil uygulama tasarlar buna göre mobil yazılımı geliştirir ve yayımlar.

Ek çözümler ve uygulama içi özellikler de geliştirerek, yazılım aşamasından önce sizlere sunar. Sinan Cuğ & Limon Tasarım, kurum ve markalar için en etkili çözümü bulmayı amaç edinir.

Sinan Cuğ & Limon Tasasrım, mobil uygulamaları ve yazılımları günümüzde en popüler cihazlar olan iPhone ve Android cihazların son sürümleri ile geliştirir. Mobil dünyadaki tüm yenilikleri projelerine yansıtarak, kurumunuz için en verimli mobil uygulama çözümlerini üretir.

Sinan Cuğ & Limon Tasarım’nin birlikte çalıştığı kurumlar için farklı platformlarda geliştirdiği mobil yazılım projeleri, uzun vadeli, yenilikçi ve hızlıdır. Hedef kitlenin alışkanlıkları da her aşamada hesaba katıldığından, maksimum kullanıcı deneyimini sağlar.

Teklif Al